Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтернет модуль Vaillant VR 940
Інтернет-модуль Vaillant VR 940 ми пропонуємо вам вибрати та придбати від виробника Vaillant в інтернет- каталозі обладнання для опалення.
Огляд
Тільки для обладнання із шиною eBus. Необхідне під'єднання блока до інтернету через Wi-Fi з'єднання
Особливості
- Інтерфейс myVAILLANT APP — для дистанційного моніторингу та керування системою опалення на рівні користувача для регуляторів sensoCOMFORT VRC720, sensoHome VRT 380 і sensoROOM pure VRT 50/2
- Інтерфейс myVAILLANT Pro — для дистанційної діагностики та настроювання системи опалення на рівні фахівця
- Інформація про помилки та збою в роботі системи
- Швидке налаштування параметрів усієї системи. Дані про всі компоненти системи опалення в одному приладі
Можливості встановлення
- Контроль сучасних опалювальних систем (теплові насоси, вентиляція, сонячні системи, газові котли) з комунікаційною шиною eBus
- Під'єднання до інтернету через Wi-Fi з'єднання
- Інтеграція в систему розумного дому через EEBUS протокол
Функції
- Доступ до температурних і тимчасових параметрів
- Вибір і керування режимами опалення, охолодження та вентиляції
- Режими "Відпустка", "Вестра", "Вечера", "Один день дому", "Інтенсивна вентиляція", далі.
- Звіт про будь-які помилки системи з формуванням історії помилок
- Відтворення даних у реальному часі для аналізу впливу параметрів один на одного
- Створення звіту про вкладі енергії від альтернативного джерела або традиційного теплогенератора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Вид терморегулятора | Електронний |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога, Електричні котли, Радіатори, Газові котли, Системи опалення |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Додаток на iOS |
| Бездротовий стандарт | Радіосигнал |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 122 мм |
| Висота | 96 мм |
| Ширина | 36 мм |



