Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Погодозалежний регулятор Bosch CW400 з вбудованим датчиком температури для керування за температурою зовнішнього повітря. Може регулювати до 4 опалювальних контурів зі змішувачем або без. Доставляється в коробці з інструкціями, датчиком зовнішньої температури, настінним кронштейном.
Опис погодозалежного регулятора Bosch CW400:
- Погодозалежний контролер Bosch CW400 автоматично визначає функціональні модулі та датчик зовнішньої температури.
- Програматор Bosch CW400 виробляє регулювання температури в приміщенні:
- за кімнатною температурою;
- залежно від зовнішньої температури;
- за зовнішньою температурою з урахуванням кімнатної.
- Керування температури подавання з модуляцією:
- керування потужністю або температури подавання із шиною НТ;
- керування температурою подавання з оптимізацією роботи насоса опалювального контуру.
- Проста та зрозуміла сенсорна панель керування дає змогу легко керувати опалювальною системою та гарячим водопостачанням.
- РК-дисплей показує кімнатну температуру, виводить коди помилок у разі аварійної ситуації та блокування котла, а також їхню історію. Дає інформацію про технічне обслуговування, вироблення теплової енергії, сонячної інсоляції.
- Відтворення гідравлічних схем.
- Автоматичний режим із задаваною програмою опалення забезпечує енергоощадну роботу обладнання завдяки зниженню кімнатної температури в певні години або повному вимкненню опалення (регульоване зниження температури). Опалення регулюється так, щоб отримати оптимальний тепловий комфорт за мінімальних витрат енергії. Також можна задати комфортне й економне гаряче водопостачання.
- Функція INFO для швидкого доступу до інформації (температура, режим роботи тощо).
- Функція FAV (фаворити) для швидкого доступу до часто використовуваних функцій.
- Режим отпуска со свободно налаштованої температурою (до 5-ти настроюваних періодів).
- Автоматичне вмикання термічної дезінфекції для забезпечення гігієнічно бездоганної якості гарячої води. Для цього вода регулярно нагрівається до заданої температури (вище 65°C), знищуються всі бактерії, зокрема легіонелли.
- Підтримка керування через інтернет із комунікаційним модулем ProControl Gateway.
- У разі короткочасного браку електроживлення або коротких періодів із вимкненим теплогенератором настроювання не губляться. Пульт керування і далі працює після відновлення подавання електроенергії. У разі тривалого вимкнення, можливо, буде потрібно заново встановити дату та час.
- Встановлюється регулятор на висоті не нижче 1,4-1,5 м. Водночас поблизу не має бути опалювальних, освітлювальних приладів, кухонної плити, якщо встановлюється прилад на кухні, і не має бути протягів. Допускається видалення від котла до 300 м.
Характеристики
Характеристики
Комплект
Монтажна панель для настінного монтажу; Пристрій керування; Технічна документація; Датчик зовнішньої температури; Монтажні рамки для встановлення біля теплогенератора
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
| Мінімальна температура регулювання | 5 град. |
| Максимальна температура регулювання | 30 град. |
| Вид терморегулятора | Програмований |
| Тип монтажу терморегулятора | Накладної |
| Область застосування терморегулятора | Тепла підлога, Електричні котли, Кондиціонування приміщення, Сауни і лазні, Радіатори, Газові котли, Системи опалення |
| Максимальна сила струму | 3 А |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Дисплей | Так |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс | Провідний |
| Живлення | Батарейки |
| Тип контактів плінта | Размыкаемый (нормально замкнутий) |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 123 мм |
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 25 мм |



