Описание
Характеристики
Информация для заказа
Eldom Green Line 750 підлоговий FV75011S2 належить комбінованим підлоговим бойлерам з двома теплообмінниками має гарні експлуатаційні характеристики, і високий рівень ККД. Нижнє розташування змійовика, що максимально акумулює енергію альтернативного джерела. Велика площа теплообмінника дає змогу універсальне застосування цієї моделі водонагрівачів. Є сенсорні муфти для теплообмінника – встановлення термодатчиків дозволяє точне керування системою опалення та забезпечує її економічне функціонування. Теплоізоляційний шар із експандованої поліуретанової піни товщиною 43 мм, що забезпечує виключно низькі теплові втрати та економію коштів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 240 |
| Вага в упаковці (кг) | 250 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 226 x 140 x 140 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 236 x 150 x 150 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 3 |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Болгарія |
| Монтаж | Напольный |
| Объем, л | 750 |
| Мощность ТЭНов | 4000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |



