Описание
Характеристики
Информация для заказа
Eldom Green Line 300 (2) 1x9 kw підлоговий FV30067S2 належить до підлогових комбінованих бойлерів двома теплообмінниками має гарні експлуатаційні характеристики, і високий рівень ККД. Нижнє розташування змійовика, що максимально акумулює енергію альтернативного джерела. Велика площа теплообмінника дає змогу універсальне застосування цієї моделі водонагрівачів. Є сенсорні муфти для теплообмінника – встановлення термодатчиків дозволяє точне керування системою опалення та забезпечує її економічне функціонування. Теплоізоляційний шар із експандованої поліуретанової піни товщиною 43 мм, що забезпечує виключно низькі теплові втрати та економію коштів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 75 |
| Вага в упаковці (кг) | 80 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 161 x 67 x 76 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 165.5 x 71 x 81 см |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Болгарія |
| Монтаж | Напольный |
| Объем, л | 300 |
| Мощность ТЭНов | 3000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |



