Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підлогові бойлери непрямого нагріву. Внутрішній сталевий бак c покриттям з цирконієвої емалі. Комплектація: один магнієвий анод, комбінований запобіжний клапан, термоманометр. Оболонку з армованого ПВХ матеріалу мають ємності 300-1000 л. Маркування: S – вбудований теплообмінник (S2 – 2 шт). Водонагрівач, працює від електрики і від гелеосистеми! Завдяки вбудованому змійовику. Забеспечує економію електроенергії!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 500 |
| Вага в упаковці (кг) | 510 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 84 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 226 x 140 x 140 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 236 x 150 x 150 см |
| КЕРУВАННЯ | Механічне |
| КРАЇНА-ВИРОБНИК | Болгарія |
| Монтаж | Напольный |
| Объем, л | 2000 |
| Мощность ТЭНов | 12000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |






