Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні характеристики
- Бренд: Micoe
- Тип: Тепловий насос для басейну
- Призначення: Опалення
- Тип насоса: Повітря-вода
- Джерело тепла: Повітря
- Електрична потужність (споживана потужність), кВт: 0.73 кBт
- Температура води на виході, С: До 40
- Теплова потужність (теплова віддача), кВт: 4
Оснащення
- Wi-Fi: Ні
- Інверторний двигун: Ні
- Гідроблок: Ні
- Водонагрівач, л: Опція
Технічні характеристики
- Рівень шуму, дБ: 29
- Живлення, В: 220 B
- Розміри (ВхШхГ), мм: 360x380x280
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Micoem |
| Страна производитель | Китай |
| Тип теплового насоса | Воздух - вода |
| Электрическая мощность | 0.74 кВт |
| Коэффициент преобразования | 5.44 |
| Используемый хладагент | R32 |
| Режим работы | Нагрев |
| Максимальная температура подачи теплоносителя | 40 °С |
| Уровень шума | 29 дБ |
| Напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 280 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Высота | 360 мм |



