Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні характеристики
- Бренд: Micoe
- Тип: Тепловий насос для басейну
- Призначення: Опалення
- Тип насоса: Повітря-вода
- Джерело тепла: Повітря
- Електрична потужність (споживана потужність), кВт: 2,38-0,28 кBт
- Температура води на виході, С: До 40
- Теплова потужність (теплова віддача), кВт: 17 кBт
Фізичні параметри
- Розміри (ВхШхГ), мм: 641x896x389
Інше
- Додатково: компрессор Mitsubishi Electric
- Оснащення Wi-Fi: Так
- Інверторний двигун: Ні
- Гідроблок: Ні
- Водонагрівач, л: Опція
Технічні характеристики
- Рівень шуму, дБ: Нет данных
- Живлення, В: 220 B
- Розміри (ВхШхГ), мм: 641x896x389
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Micoem |
| Страна производитель | Китай |
| Тип теплового насоса | Воздух - вода |
| Тепловая мощность | 17 кВт |
| Электрическая мощность | 2.38 кВт |
| Используемый хладагент | R32 |
| Режим работы | Нагрев |
| Максимальная температура подачи теплоносителя | 40 °С |
| Напряжение | 220 В |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 389 мм |
| Ширина | 896 мм |
| Высота | 641 мм |






