Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основні характеристики
Бренд: Micoe
Тип: Тепловий насос для приміщення
Призначення: Опалення + гаряче водопостачання
Тип насоса: Повітря-вода
Джерело тепла: Повітря
Електрична потужність (споживана потужність), кВт: 1.26 кBт
Температура води на виході, С: До 60
Теплова потужність (теплова віддача), кВт: 6 кBт
Фізичні параметри
Розміри (ВхШхГ), мм: 550x936x385
Оснащення
Wi-Fi: Так
Інверторний двигун: Ні
Гідроблок: Ні
Водонагрівач, л: Опція
Технічні характеристики
Рівень шуму, дБ: 49
Живлення, В: 220 B
Розміри (ВхШхГ), мм: 550x936x385
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Micoem |
| Страна производитель | Китай |
| Тип теплового насоса | Воздух - вода |
| Тепловая мощность | 6 кВт |
| Электрическая мощность | 1.26 кВт |
| Максимальная температура подачи теплоносителя | 60 °С |
| Минимальная температура окружающей среды | -15 град. |
| Максимальная температура окружающей среды | 43 град. |
| Уровень шума | 49 дБ |
| Напряжение | 220 В |
| Максимальная температура нагрева | 55 °С |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 385 мм |
| Ширина | 936 мм |
| Высота | 550 мм |
| Вес | 54 кг |




