Описание
Характеристики
Информация для заказа
Твердопаливний піролізний котел словацького виробника ATTACK, з версією керування PROFI
Котел модельного ряду ATTACK DP призначений для опалення приміщення сухою деревиною, деревними брикетами
PROFI - керування котлом здійснюється електронним регулятором, з можливістю модуляції потужності 18-45кВт
Корпус котла виготовлений з міцної котлової сталі, товщиною в 6 мм, що в значній мірі сприяє тривалому процесу опалення та високій ефективності роботи котлів
- Витяжний вентилятор для рівномірного і ефективного згорання
- Плоский ребристий теплообмінник
- Збільшений об’єм камери згорання - 190дм3, яка забезпечує довгий термін опалення на одне завантаження палива
- При повному завантаженні камери, тривалість горіння від 8 до 12 год
- Високий ККД згорання до 86% – низький розхід палива і низькі викиди
- Можливість використання великих дров – довжиною 750мм
- Обладнаний контуром охолодження для захисту від перегріву води в котлі
- Сучасний та інноваційний дизайн екологічного котла
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Attack |
| Страна производитель | Словакия |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вес | 430 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Дрова, Брикеты |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Количество загрузок топлива в сутки | 2 раз/сутки |
| Количество секций | 1 шт |
| Количество теплообменников | 1 шт |
| Коэффициент полезного действия | 86 % |
| Максимальная температура дымовых газов | 230 град. |
| Материал теплообменника | Сталь |
| Минимальная температура дымовых газов | 200 град. |
| Мощность номинальная | 45 кВт |
| Назначение котла | Одноконтурный |
| Объем воды в котле | 87 л |
| Объем камеры сгорания | 190 л |
| Площадь обогрева | 400 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
| Способ установки | Напольный |
| Тип котла | Пиролизный |
| Тип топки | Закрытая |
| Толщина стали | 6 мм |
| Управление | Механическое |
| Цвет | Красный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Возврат из системы отопления | 2" |
| Вход в систему отопления | 2" |
| Высота | 1240 мм |
| Глубина | 1295 мм |
| Диаметр дымохода | 150 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Охлаждающий контур | Да |
| Подключение косвенного бойлера | Да |










