Описание
Характеристики
Информация для заказа
Терморегулятор вбудованого монтажу для монтажу під опціональну рамку 55×55 мм. Призначений для контролю нагріву поверхні, що характеризується високою тепловою інерцією. Він також може керувати будь-яким іншим типом опалення, а також системами охолодження – відповідно до потреб і налаштувань користувача. Вбудований Модуль Wi-Fi дозволяє легко встановити та керувати системою опалення за допомогою мобільного додатку ENGO Smart.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ENGO |
| Пользовательские характеристики | |
| Алгоритм управління | TPI або гістерезис (±0,1°C до ±2°C) |
| Вихідний сигнал | Безпотенційні конт. NO/COM |
| Питание | 230В AC 50Гц |
| Зв’язок | WiFi 2,4 ГГц |
| Макс. навантаження | 3 (1) A |
| Розміри [мм] | 55 x 55 x 39 (17 – товщина після монтажу в коробці φ 60) |
| Точність відображення темп. | 0.1°C |



