Описание
Характеристики
Информация для заказа
Призначений для управління насосом води в контурі СО, CWU. Також працює як захисний термостат.
Має можливість вмикання та вимикання насоса. Насос увімкнеться після перевищення встановленого
користувачем показника температури „C”, і вимкнеться після перевищеної температур вимикання „U”.
Характеристика продукту:
• опція власних налаштувань температури для вмикання та вимикання насоса
• висвітлює виміряну температуру
• опція роботи в ручному режимі
• захищає від замерзання
• захищає від застою системи в неопалювальний сезон (функція ANTY-stop)
• має звуковий сигнал (при надто високій температурі води)
• проста експлуатація (3 кнопки)
Має можливість вмикання та вимикання насоса. Насос увімкнеться після перевищення встановленого
користувачем показника температури „C”, і вимкнеться після перевищеної температур вимикання „U”.
Характеристика продукту:
• опція власних налаштувань температури для вмикання та вимикання насоса
• висвітлює виміряну температуру
• опція роботи в ручному режимі
• захищає від замерзання
• захищає від застою системи в неопалювальний сезон (функція ANTY-stop)
• має звуковий сигнал (при надто високій температурі води)
• проста експлуатація (3 кнопки)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Salus |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | Salus |
| Длина провода датчика | 1,2 м |
| Диапазон измерения | 0°C - 99°C |
| Діапазон регулювання температури | 5 - 80˚C |
| Діапазон регулювання температури вимикання | 10 - 85˚C |
| Питание | 230В AC 50Гц |
| Количество в упаковке | 36 шт. |
| Макс. навантаження | 6 A |
| Розміри [мм] | 155 x 70 x 35 |
| Потребление электроэнергии | 2 Вт |



