Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Муфта натяжна RAFTEC із внутрішньою різьбою
Фітинг виготовляється з латуні методом гарячого штампування. З'єднувачі мають спеціально профільовані штуцери, які вставляються в розширений кінець труби. А потім на з'єднання натягується латунне кільце за допомогою ручного або гідравлічного преса. Труба герметично фіксується кільцем на штуцері з'єднувача. В системі Raftec з'єднувачі універсальні для всіх типів труб з товщиною стінки 16х2.2 / 20х2.8 / 25х3.5 / 32х4.4.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Raftec |
| Страна производитель | Германия |
| Вид муфты | Переходная |
| Материал муфты | Латунь |
| Покрытие | Латунь |
| Условный проход | 32 мм |
| Тип присоединения | Пресс |
| Диаметр резьбы первого торца | 1"В |
| Рабочая среда | Вода, Воздух |
| Рабочее давление | 10 бар |
| Максимальная температура рабочей среды | 100 град. |
| Цвет | Золотистый |
| Вес | 0.155 кг |
| Гарантийный срок | 1 лет |
| Наружный диаметр | 32 мм |






